Květen 2014

Když mi bylo pět

12. května 2014 v 19:08 | Mimonssss
Mám tu pro vás další téma týdne :) Tentokorát 'Když mi bylo 5'. Chvilku jsem se nad tím zámýšlela a pak mě napadlo , jak můžu tento článek formulovat .....Tak doufejme , že se vám bude líbit.
Když mi bylo pět vypadala jsem jinak, moc mi na svém vzhedu nezáleželo...Prostě tričko s veselím obrázkem, tepláky .. Když mi bylo pět nemusela jsem řešit, co si o mně lidi myslí, nemusela jsem se trápit tím že mě nebudou brát, byla jsem ve školce,tam jsme se všichni brali jako partu fajn lidí chodili ve dvojici , tenkrát nikomu nevadilo koho drží za ruku ....Byl to věk ve kterém jsem měla velkou fantazii , kreslila jsem obrázky pro maminku vždy ze♥. Teď když něco ve škole nakreslím daruji to jediné bytosti - koši :D.
Když mi bylo pět , začala jsem poznávat 1. školkovou lásku, bylo to něco nového, vůbec jsem nechápala co se semnou děje znáte to.....Když mi bylo pět , neznala jsem sprostá slova , nevěděla jsem jak se rodí děti.....Teď je to zas jiný, pro někoho horší , pro někoho lepší. Nebudeme se tu ale zabývat minulostí a litovat tojo že mi není 5..Jo a pro některé, kteří když vidí pěti leté děti a říkají že to jsou malí fakani ať si vzpomenou na to že i oni byli malí!
Tento článek se mi moc nepovedl:( promiňte vaše Mimonssss

Pet Tag !

6. května 2014 v 20:16 | Mimonssss
1) Nejoblíbenější zvíře : Mám ráda psi a želvy :)
2) Jakého máš doma momentálně mazlíčka. Jméno a věk: Želvu :) Sisiku, 2 roky
3) Předešlí mazlíčci: Žádní
4) Jeho oblíbená činnost: Ráda vylézá s terária
5) Jeho oblíbené jídlo: Miluje maliny, pampelišky,salát, mrkev , ..
6) Vtipná příhoda s tvým mazlíčkem: Sisi ráda kouše do nohy , když jsme 1 byli na chatě tak mi ukradla kroksy a odnesla si je do křoví, pak jsme jí tam našli jak v nich spinká ..
7) Přezdívky: Sísa, Sisi, Sisík
8) Jeho oblíbené místo v bytě: Asi za sedačkou :)
otázkový zroj : http://stylebycaroline.blog.cz/1312/time-for-pets-pet-tag
Fotečky Sísy :

Můj názor na smrt Ivety Bartošové

6. května 2014 v 15:41 | Mimonssss
Takže výtám vás u nového článku . Tentokrát se jedná o smrt Ivety Bartošové.
Ivetu Bartošovou pronásledovali paparazzi hodně dlouho a ještě jí hodně dlouho budou pronásledovat - bohužel na jinném místě. Už jste o tom určitě četli 100000000000000000000 článků, viděli milion zpráv na netu i v TV.Já osobně si myslím že kdyby noviny napsali že skočila pod vlak a ukázali třeba ten dopis pro syna a dál už k tomu nekecali bylo by to nej.
Jenže to by nebyl bulvár. Já když už se musím vyjádřit k tomu kdo to udělal, tk si myslím že Josef Rychtář.
Názory ostatních lidí : Já a zalších 100 lidí jsme se dozvěděli ,že umřela na kde jinde než na Fb.Na FB se nešli tací kteří psali Konečně Bartošová chcípla - S tím nesouhlasím , o mrtvých jen dobře. Chápu že jste jí neměli rádi, ale takové řeči a vtipy jako že je skokan roku v TÝTÝ jsou přehnané. Naštěstí jsou i tací kteří jí litují , nebo nemají blbé kecy :).Dost mě dostalo, že plno lidí psalo status 'R.I.P. Iveta' a druhá půlka zas ' To každý musí psát R.I.P. Iveta ?' nevím kterých bylo víc :D
Je to jen můj názor - Vaše Mimoňka

Jak je možné, že si někdo založí blog a neví o čem psát :D-

6. května 2014 v 15:26 | Mimonssss
Zdarec lidi, dneska tu máme speciální článek, týká se to Mého článku 'Help me :D', v ekterém jsem psala že nevím o čem psát a dostala jsem tam radu od Phoenix. Měla to být asi stěra (nic proti Phoenixovi) , ale já to pojala formou - nový článek.
Mě osbně strašně baví psát , mám doma několik deníčků , ale psát jen tak pro sebe a ani nevědět proč je celkem divný...Kamarádka mi poradila ať zkusím blog, to mě dost nadchlo a hned včera jsem začala vydávat , promiňte že tam nemám žádný úvod, ale prostě Úvod není sranda !:D jak jsem říkala psaní mě moc baví a 1. co udělám , když přijdu do školy je psaní na blog. Někdy mám ale den kdy chci psát , ale vůbec nevím o čem....A tak jsem vás prosila o radu. Přemýšlela jsem a přemýšlela ,..A pak mě napadlo že požádám o radu ty co ty čláky čtou:) Ok ? Už jste to pochpili? Jestli vás zajímá co mi Phoennix napsal(pochybuju), jděte na můj článek Help me :D
Phoenixi , dík za pochopení Mimoňka :))

Proč Mimonssss

6. května 2014 v 12:55 | Mimonssss
Čauky , další článek je tady :).
Někoho možná zajímá proč je moje přezdívka Mimonssss.Takže se to stalo asi tak , jednoho dne (včera) jsem se rozhodla že si založím blog :). Nevěděla jsem co si mám dát jako přezdívku, přemýšlela jsem a přemýšlela a přemýšlela....A pak mě to napadlo Urbanizace - tak mi říká moje BFF a pár lidi co ě hodně dobře znají , jenže Urbanizace (zvyšování počtu obyvatel ve městech) to je soukromá přezdívka...,,Vymyslím to později" říkám si a jdu na FB. tam jsou všude mimons - žluté, rostomilé,známé postavičky :) Moc cool na mě, ale pak vidím , že kamarádka bráchy má Deník Mimoňky :).
A přezdívka byla na světě s 1 části Mimons a z 2. mimoňka.... A aby to nebylo obyčejné mimons, vyšperkovala jsem to svými 4 s. MImoňka stejně jsem , ta co !
Vaše Mimoňka

Help me :D

6. května 2014 v 12:28 | Mimonssss
Takže moc nevím o čem psát ...... Když mi dáte téma napíšu cokoliv , ale jinak jsem berzradná :( prosím napište mi do komentů o čem mám psát :))
Dík vaše Mimoňka :*

Fakty o mě

5. května 2014 v 22:56 | Mimonssss
Takže jsem tu nová a rozhodla jsem se udělat fakty , abyste mě poznali :)
  1. Na blogu se jmenuji Mimonssss, ty co mě znají víc mi říkají Urbanizace
  2. Mám želvu
  3. Bráchu , mámu a tátu , babi, dědu,babi,tetu,...
  4. Chodím na zš :'(
  5. Mám kluka <3
  6. Chtěla bych být dobrou blogerkou
  7. Píšu to na tabletu , pod peřinou ->to špatně dopadne :O
  8. Když jsem přečetla 1.komentář , ještě kladný jásala jsem jak blb :))
  9. Smajlíky píšu zásadně bez nosu
Dík za přečtení , kdyžtak se mě zeptejte na to co vás zajíma :)*
Vaše mimoňka =)*

Styl :)

5. května 2014 v 21:04 | Mimonssss
Ahoj lidi, téma týdne je tady :)-Styl. Pod tímto tématem mě napadli 3 věci: 1.Styl -oblečení
2.Styl -životní
3.Styl-hudební
Já se rozhodla psát na 1. pojem- oblečení ....
Teď už jedu na plno. V dnešní době mi přijde že se u mladší generace- 'teen'(do ní zapadám) oblečení moc řeší. Každý má svůj styl , bez něj by jste to nebyli vy. Dokážete si představit že by každý měl předepsané oblečení stejné jako ostatní? Každý by vypadal úplně stejně. Nemohli byste jít do obchodu a vybírat si oblečení. Nemohli byste hodnotit oblečení ostatných, protože by každý vypadal stejně. Jak byste pak poznali, kdo je chudý a kdo bohatý ? Mělo by to kladné i záporné vlastnosti.
Kladné :1.Nikdo by nikoho nesoudil podle toho co má na sobě , takže by jste si ráno v práci/ve škole ušetřili keců ke svému oblečení.
2.Nikdo by na 1. pohled nevěděl kolik peněz máte.
3. Někteří by nemohli stát před skříní jestli tohle nebo tamto.
4. Mohli byste být kdokoliv.
Záporné:1.Nevěděli byste kdo vlastně jste.
2.Myslím že by vás omrzelo nosit pořád to samé.
Mohli bychom pokračvat do nekonečna , když vás ještě něco napadne pište dolů, do komentů.
Každý má svůj styl, je převaha těch co mají 'Swag hadry' jako např. legíny, vans,....Ale opravdu to taky chcete nosit jen proto že to mají ostatní ? Když někomu vyhovují tepláky tak ať si je nosí. Protože až budete dospělí nebudete vědět kdo vlastně jste.
Píšu to 2 hod. a je to můj první článek....Odpusttě chyby, a nesmysli :)